Říjen 2012

zasvěcovací rituál - satanismus

31. října 2012 v 20:03 | Sofi |  Others

Co se stane když dáš závazek se Satanem?

Téměř ihned se věci začnou měnit k lepšímu, Satan přihlíží na jeho lidi. Satan nam dává vnitří sílu a my se stáváme duševně velmi silní. Ne jako v ostatních náboženských cestách, kdy se všichni modlí a hledají svého boha.Satan příjde sám. Mnohokrát ho můžeme cítit. Ne jako ostatní bohové. Satan se k nam nikdy neobrací zády.Dáva nam pokyny jak vést svůj život abychom byli šťastní. Ne jako falešný bůh Jehova a jeho skupiny. Satan se k nám nikdy neobrací zády když ho potřebujeme.


sníh, sníh, sníh

29. října 2012 v 22:39 | Sofi |  Sofinka
Willy Wonka, Willy Wonka - tvůrce dobrých čokoláád.
Celý den se válím u noťasu. Snažím se dodívat na film. Vlastně ani nevím, co tak dlouho tady dělám. Jsem doma už od půl čtvrté a můj film má pouze hodinu a 35 minut. Vůbec nic mi nestojí vstát z vyhřátého pelechu. No, není moc vyhřátý, ale ležet se na tom dá. Venku je brutální zima a ani mě to tam absolutně nebaví. Nejbližší přátelé mě šíleně nudí a dál se mi jednodušše nechce. Kde jsou ty letní časy kdy jsem lítala snad po celým kraji? Já chci léto, prosííííííííííííím :(

Jsem zlá, příšerná a hrozná, hrozná příšera. Já bych se ani nedivila kdyby ode mě malé děti utíkali. Dneska jsem v těláku o rok mladší holce snížila sebevědomí. Hihi. Jak krásně řečeno. Ta kunda měla pořád takový pitomý kecy, že jsem jí prostě jen tak z hecu trefila do hlavy balónem. Headshot. Nějakým zvláštním způsobem se rozhodla že mi to oplatí a když to nevycházelo, odkopla mi balón. Vzala jsem jí za vlasy, přes půlku haly jsem jí táhla za svým balónem a až sem byla u něj třískla jsem s ní o zeď. Vrátila se na své místo a celý tělák neřekla ani slovo. Možná jsem hrozná, ale neměla jsem náladu.

Sofi

kýbl - nejbrutálnější typ hulení

28. října 2012 v 22:28 | Sofi |  Others
Snad všichni známe jointa, bongo, sklíčko.
Ale málokdo ví jak dát kýbla. Vlastně, je to snad nejbrutálnější typ hulení. Stačí jednout šluknout z mizerného konopí a stav je jak pro labužníky. Nemusíte se bát. Kybl je jednoduchý a stav.. Záleží na druhu mariuhany, ovšem, jako vždy. Je to jako stažení jointa na EX.

POSTUP
Vezmeme kýbl a naplníme ho studenou vodou. Z dvoulitrové PET láhve uřízneme dno. Láhev ponoříme do vody tak, aby z vody vyčnívalo pár centimetrů. Nasadíme alobal na hrdlo a uděláme do něj 5-10 malých dírek (jako při vodní dýmce). Do alobalu dáme mariuhanu a zapálíme ji. Pomalu vytahujeme láhev z vody (nesmíme jí oddělat celou) až v ní bude pouze kouř. Odstraníme alobal a.. Nasáváme.

Sofi

bla bla bla bla bla

28. října 2012 v 15:57 | Sofi |  Sofinka
Mám pocit, že se na mě chytá ,Vánoční nálada,.
V říjnu?! Není venku ani vločka, neskončil ani podzim a já mám v hlavě jen outfity do tepla, chlupaté oblečení a že si musím co nejdřív koupit tu užasnou bílou chloupatou vestu. (:D)
Taky jsem si stáhla pár zimních filmů - Grinch ovšem nechybí, je už to prostě.. tradice?
Jjjjjjj. Mám tradici se dívat o Vánočních svátkách na Grinche..

Jou, zítra je pondělí. Zasraná škola!
Všichni budou hučet ty svý sračky, písemky, jak se musíme uči, že se nikam nedostanem, že to děláme pro svý dobro aby jsme se dostali na dobrou střední.. bla bla bla bla.
Asi nikdo nechápe, že prostě chci jít na učňák a je mi to uplně fuk?
Mechanik opravář jednostopových vozidel - yeah,

Sofi


lysohlávky - nekupuji ale hledám v lese

27. října 2012 v 19:13 | Sofi |  Others
Běžného houbaře v lese v listopadu nepotkáte, za to pro houbičkáře nastal vrchol sezóny. Houbičky, zvané i lysohlávky nic nestojí. Rostou v lese s vysokou trávou, před zimou když je vlhko, někdy i ve sněhu. Vypadají jako normální slizké houby, ale tahle droga patří na seznam omamných a psychotropních látek. Jí se buď syrový (utrhneš a sníš) nebo sušený. Chuť lysohlávek někdy odradí, ale je spíše neutrální. Pokud máte u sebe více jak čtyricet kusů plodnic, dopouštíte se trestného činu. Menší množství je hodnoceno pouze jako přestupek. Množství je zásadní otázkou i pro uživatele. Od počtu snězených hub se totiž odvíjí intenzita prožitku. Mezi pěti a deseti houbama zažíváte stav podobný po mariuhanně. Dokážete se ještě celkem bez problémů kontrolovat. Kritická hranice je tak u dvaceti kusů, kdy začínají skutečné halucinace. To je pak lepší zůstat doma nebo v lese.
Nástup lysohlávek není okamžitý. Bývá doprovázen pocity mírným třesem a neklidem, se zvýšeným tlakem krve a tepu. Podobné účinky jak u LSD. Nikdy nevíš co to s tebou udělá. Někdy brečíš, potom se hned směješ, emoce se střídají hrozně rychle. Můžeš skončit v totální depresi nebo ve výbucích smíchu. Celková délka halucinace se v závislosti na požité dávce pohybuje mezi 4-8 hodinami, málokdy déle. Lysohlávky se mají užívat párkrát za rok, jsou velmi zatěžující na ledviny a játra, je možné případné úmrtí.

Okusila si někdy houbičky?

Sofi

zima se školou - chyťte se za ruce a táhnite do prdele

26. října 2012 v 22:07 | Sofi |  Sofinka
Nesnáším zimu - nesnášíím.
Takže pro začátek. Dneska jsem si opět zhulila hubičku. MMm.
TY VOLE. Venku je totální kosa. Je tam así -5OC nebo já fakt nevím. Já chci léto, pleeas. Já chci chodit v tílku, já chci vedro, světlo, akce, život bez školy. Néé.
A vůbec, až příjde sníh tak asi zhebnu -.-

Kurva, já chci mladýho.
Mýho krásnýho, zlýho, akčního, skaženýho miláčka.
Mý dvojče (s šulínem), s kterým budu chodit na akce, zhulíme si tlamičku, s kterým budu chodit (vysněne) na Gyfio, Chatroulette. Kterej mě bude ve všem podporovat a já jeho.
Kterýho budu vážně milovat.
Ávé cézar - nikdy nikoho takového nepotkám :))jacku, jacku, smoke you

25. října 2012 v 22:33 | Sofi |  Sofinka
Dneska jsem pořád, pořád venku.
Jack Herer - kdo hulí ví. Uáá, konečně náladička :))
Už od půl 10 (ráno) jsem v jiným stavu než v klasickým, reálným. Yes, příjde mi že mám takovou výdrž že mě nezhulí ani 2 sklíčka Jacka. A to je docela dost, aspoň myslím.
MEHEHE. Parádně jsem si zhulila hubičku.

Už chci kurva mobil. Svůj, svůj, hezkej, novej, kredit, čísla.
Asi před 2týdny mi v klubu ukradli mobil. Ale vůbec sem tam neměla kontakty na nejduležitější lidi v okolí. Dneska jsem šla domů 2km pěcha a proč? Jak jsem si asi mohla sehnat odvoz, kurva?!
JAKEJ ŠULIN MI TO MOHL UKRÁST, kurva!
Ty lidi jsou takový svině, to není možný. Vy zpiče zpičený!


Sofi