Others

zasvěcovací rituál - satanismus

31. října 2012 v 20:03 | Sofi

Co se stane když dáš závazek se Satanem?

Téměř ihned se věci začnou měnit k lepšímu, Satan přihlíží na jeho lidi. Satan nam dává vnitří sílu a my se stáváme duševně velmi silní. Ne jako v ostatních náboženských cestách, kdy se všichni modlí a hledají svého boha.Satan příjde sám. Mnohokrát ho můžeme cítit. Ne jako ostatní bohové. Satan se k nam nikdy neobrací zády.Dáva nam pokyny jak vést svůj život abychom byli šťastní. Ne jako falešný bůh Jehova a jeho skupiny. Satan se k nám nikdy neobrací zády když ho potřebujeme.

kýbl - nejbrutálnější typ hulení

28. října 2012 v 22:28 | Sofi
Snad všichni známe jointa, bongo, sklíčko.
Ale málokdo ví jak dát kýbla. Vlastně, je to snad nejbrutálnější typ hulení. Stačí jednout šluknout z mizerného konopí a stav je jak pro labužníky. Nemusíte se bát. Kybl je jednoduchý a stav.. Záleží na druhu mariuhany, ovšem, jako vždy. Je to jako stažení jointa na EX.

POSTUP
Vezmeme kýbl a naplníme ho studenou vodou. Z dvoulitrové PET láhve uřízneme dno. Láhev ponoříme do vody tak, aby z vody vyčnívalo pár centimetrů. Nasadíme alobal na hrdlo a uděláme do něj 5-10 malých dírek (jako při vodní dýmce). Do alobalu dáme mariuhanu a zapálíme ji. Pomalu vytahujeme láhev z vody (nesmíme jí oddělat celou) až v ní bude pouze kouř. Odstraníme alobal a.. Nasáváme.

Sofi

lysohlávky - nekupuji ale hledám v lese

27. října 2012 v 19:13 | Sofi
Běžného houbaře v lese v listopadu nepotkáte, za to pro houbičkáře nastal vrchol sezóny. Houbičky, zvané i lysohlávky nic nestojí. Rostou v lese s vysokou trávou, před zimou když je vlhko, někdy i ve sněhu. Vypadají jako normální slizké houby, ale tahle droga patří na seznam omamných a psychotropních látek. Jí se buď syrový (utrhneš a sníš) nebo sušený. Chuť lysohlávek někdy odradí, ale je spíše neutrální. Pokud máte u sebe více jak čtyricet kusů plodnic, dopouštíte se trestného činu. Menší množství je hodnoceno pouze jako přestupek. Množství je zásadní otázkou i pro uživatele. Od počtu snězených hub se totiž odvíjí intenzita prožitku. Mezi pěti a deseti houbama zažíváte stav podobný po mariuhanně. Dokážete se ještě celkem bez problémů kontrolovat. Kritická hranice je tak u dvaceti kusů, kdy začínají skutečné halucinace. To je pak lepší zůstat doma nebo v lese.
Nástup lysohlávek není okamžitý. Bývá doprovázen pocity mírným třesem a neklidem, se zvýšeným tlakem krve a tepu. Podobné účinky jak u LSD. Nikdy nevíš co to s tebou udělá. Někdy brečíš, potom se hned směješ, emoce se střídají hrozně rychle. Můžeš skončit v totální depresi nebo ve výbucích smíchu. Celková délka halucinace se v závislosti na požité dávce pohybuje mezi 4-8 hodinami, málokdy déle. Lysohlávky se mají užívat párkrát za rok, jsou velmi zatěžující na ledviny a játra, je možné případné úmrtí.

Okusila si někdy houbičky?

Sofi

něco je špatně

24. října 2012 v 21:57 | Sofi
Všichni jsme se určitě setkali s šikanou.
Jestli obětí, přihlížejícím, nebo jejím tvůrcem, to už je na osobnosti. Já byla tvůrcem. Eh, nojo, zrovna se tím moc nechlubím. Proč sem to dělala? Já nevím. Neměla jsem tu dotyčnou ráda a když si na mě (i nevědomky) dovolila, 3x jsem jí to oplatila. Prvně to bylo psychický, poté i fyzický.
Popravdě, menší psychické šikany dělám doteď. No, ale konec o mě..

Co k tomu říct? Mě tenhle příběh rozbrečel. Jo, mohla si za to sama. Ale táhlo se to s ní přílis dlouhou dobu. Nechápu proč se k ní takhle zachovali, proč se tohle stalo, proč se jí nikdo nezastal. Hezká slečna.
Na jejím místě nevím co bych dělala, no.
Co si vy o tomhle celkově myslíte? Nějaký příběh s šikanou?

Sofi
 
 

Reklama