Sofinka

smoke weed

1. listopadu 2012 v 22:18 | Sofi

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

pá ra pá parara..
dneska se mi nechce nic psát. jdu se skouřit (jojo, hateři, mluvte)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

sníh, sníh, sníh

29. října 2012 v 22:39 | Sofi
Willy Wonka, Willy Wonka - tvůrce dobrých čokoláád.
Celý den se válím u noťasu. Snažím se dodívat na film. Vlastně ani nevím, co tak dlouho tady dělám. Jsem doma už od půl čtvrté a můj film má pouze hodinu a 35 minut. Vůbec nic mi nestojí vstát z vyhřátého pelechu. No, není moc vyhřátý, ale ležet se na tom dá. Venku je brutální zima a ani mě to tam absolutně nebaví. Nejbližší přátelé mě šíleně nudí a dál se mi jednodušše nechce. Kde jsou ty letní časy kdy jsem lítala snad po celým kraji? Já chci léto, prosííííííííííííím :(

Jsem zlá, příšerná a hrozná, hrozná příšera. Já bych se ani nedivila kdyby ode mě malé děti utíkali. Dneska jsem v těláku o rok mladší holce snížila sebevědomí. Hihi. Jak krásně řečeno. Ta kunda měla pořád takový pitomý kecy, že jsem jí prostě jen tak z hecu trefila do hlavy balónem. Headshot. Nějakým zvláštním způsobem se rozhodla že mi to oplatí a když to nevycházelo, odkopla mi balón. Vzala jsem jí za vlasy, přes půlku haly jsem jí táhla za svým balónem a až sem byla u něj třískla jsem s ní o zeď. Vrátila se na své místo a celý tělák neřekla ani slovo. Možná jsem hrozná, ale neměla jsem náladu.

Sofi

bla bla bla bla bla

28. října 2012 v 15:57 | Sofi
Mám pocit, že se na mě chytá ,Vánoční nálada,.
V říjnu?! Není venku ani vločka, neskončil ani podzim a já mám v hlavě jen outfity do tepla, chlupaté oblečení a že si musím co nejdřív koupit tu užasnou bílou chloupatou vestu. (:D)
Taky jsem si stáhla pár zimních filmů - Grinch ovšem nechybí, je už to prostě.. tradice?
Jjjjjjj. Mám tradici se dívat o Vánočních svátkách na Grinche..

Jou, zítra je pondělí. Zasraná škola!
Všichni budou hučet ty svý sračky, písemky, jak se musíme uči, že se nikam nedostanem, že to děláme pro svý dobro aby jsme se dostali na dobrou střední.. bla bla bla bla.
Asi nikdo nechápe, že prostě chci jít na učňák a je mi to uplně fuk?
Mechanik opravář jednostopových vozidel - yeah,

Sofi

zima se školou - chyťte se za ruce a táhnite do prdele

26. října 2012 v 22:07 | Sofi
Nesnáším zimu - nesnášíím.
Takže pro začátek. Dneska jsem si opět zhulila hubičku. MMm.
TY VOLE. Venku je totální kosa. Je tam así -5OC nebo já fakt nevím. Já chci léto, pleeas. Já chci chodit v tílku, já chci vedro, světlo, akce, život bez školy. Néé.
A vůbec, až příjde sníh tak asi zhebnu -.-

Kurva, já chci mladýho.
Mýho krásnýho, zlýho, akčního, skaženýho miláčka.
Mý dvojče (s šulínem), s kterým budu chodit na akce, zhulíme si tlamičku, s kterým budu chodit (vysněne) na Gyfio, Chatroulette. Kterej mě bude ve všem podporovat a já jeho.
Kterýho budu vážně milovat.
Ávé cézar - nikdy nikoho takového nepotkám :))

jacku, jacku, smoke you

25. října 2012 v 22:33 | Sofi
Dneska jsem pořád, pořád venku.
Jack Herer - kdo hulí ví. Uáá, konečně náladička :))
Už od půl 10 (ráno) jsem v jiným stavu než v klasickým, reálným. Yes, příjde mi že mám takovou výdrž že mě nezhulí ani 2 sklíčka Jacka. A to je docela dost, aspoň myslím.
MEHEHE. Parádně jsem si zhulila hubičku.

Už chci kurva mobil. Svůj, svůj, hezkej, novej, kredit, čísla.
Asi před 2týdny mi v klubu ukradli mobil. Ale vůbec sem tam neměla kontakty na nejduležitější lidi v okolí. Dneska jsem šla domů 2km pěcha a proč? Jak jsem si asi mohla sehnat odvoz, kurva?!
JAKEJ ŠULIN MI TO MOHL UKRÁST, kurva!
Ty lidi jsou takový svině, to není možný. Vy zpiče zpičený!


Sofi
 
 

Reklama